ﺳﻪشنبه, ۵ مرداد ۱۳۹۵

سرویس تبلیغات در کانال‌های تلگرام راه‌اندازی شد. 💰

همانطور که قبلا هم به کاربران خود قول داده‌بودیم، سرویس تبلیغات در تلگرام را در تولگرام راه‌اندازی کردیم. در طراحی این سرویس با کسب‌وکارهای بزرگ اینترنتی جلسات متعددی برگزار کردیم تا سرویس ما بتواند بازگشت مناسبی برای آن‌ها به عنوان تبلیغ دهنده داشته باشد. از سوی دیگر با مدیران کانال‌های تلگرام نیز تماس‌هایی برقرار کردیم و از آن‌ها در مورد کسب درآمد بیشتر نظرخواهی کردیم.

نتیجه این مشورت‌ها منجر به طراحی و پیاده‌سازی سرویس تبلیغات شد. در این سرویس علاوه بر وجود ابزار بسیار کاربردی در طراحی تبلیغات موثر، تبلیغ دهندگان می‌توانند مشخص کنند که تبلیغات در چه ساعتی (ساعت‌های ۱۱، ۱۶، ۱۹ و ۲۲) و برای چه دوره‌ای (یک تا هفت روز) در کانال‌ها منتشر شوند. همچنین قیمت به ازای هر کلیک و حداکثر تعداد کلیک را نیز مشخص خواهند کرد.

مدیریان کانال‌ها با مراجعه به صفحه فهرست تبلیغات فعال در تولگرام اقدام به انتخاب و زمان‌بندی انتشار تبلیغات در کانال‌های خود می‌کنند. مدیران پس از انتشار نیز می‌توانند آمار کلیک بر روی هر تبلیغ را به‌صورت نمودار مشاهده کنند.


تبلیغ‌دهندگان نیز می‌توانند نمودار کلیک‌های بر روی هر تبلیغ را مشاهده کنند. همچنین تعداد کلیک‌های کلی، تعداد کلیک‌های یکتا (قابل قبول) و کانال‌های منتشر کننده هر تبلیغ نیز نمایش داده می‌شود.


ابزارهای زیاد دیگری نیز مانند پیش‌نمایش تبلیغ، آگاهی از لینک تبلیغ، قیمت هر کلیک، تعداد کلیک‌های باقی مانده تبلیغ، دوره نمایش تبلیغ و ... نیز برای انتخاب و انتشار تبلیغات در اختیار مدیران کانال‌ها قرار داده شده‌است.