دوشنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۵

امکان ارسال دکمه‌های لایک و دیسلایک همراه با انواع پست به امکانات تولگرام اضافه شد. 🚀

گرفتن بازخورد از اعضای کانال یکی از کاربردی‌ترین ابزاری است که به مدیران کانال‌ها کمک می‌کند تا پست‌های مورد علاقه اعضای خود را تولید و منتشر کنند. یکی از روش‌های گرفتن بازخورد دکمه‌های لایک (پسندیدم 👍) و دیسلایک (نپسندیدم 👎) است که حتما در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی از آن استفاده کرده‌اید. همیشه کاربران تلگرام از اینکه این ابزارها در کانال‌های تلگرام وجود ندارد، گله داشتند. ولی حالا تولگرام این ابزار را به تلگرام اضافه کرده است و شما می‌توانید همراه پست‌های خود از هر نوع و شکلی که باشند، دکمه‌های لایک و دیسلایک ارسال کنید. این ابزار برای ارتباط با اعضای کانال و ایجاد یک رابطه تعاملی با آن‌ها بسیار کاربردی و موثر است.

برای این منظور در صفحه ارسال پست، قسمتی مانند شکل زیر اضافه شده‌است. در صورتی که تمایل به درج دکمه لایک خالی داشته باشید گزینه «افزودن فقط دکمه لایک» را انتخاب کنید و درصورتی که می‌خواهید هم دکمه لایک و هم دکمه دیس‌لایک را در زیر پست‌های خود داشته باشید گزینه «افزودن دکمه‌های لایک و دیسلایک» را انتخاب کنید.
با انتخاب هر یک از این گزینه‌ها، این امکان در اختیار شما قرار داده می‌شود که متن دکمه‌ها را هرطور که مایلید تغییر دهید. به مثال‌های زیر که توسط کاربران تولگرام در کانال‌ها منتشر شده‌است نگاه کنید.


همانطور که در دو مثال آخر بالا مشاهده می‌کنید، شما می‌توانید به‌صورت ترکیبی از دکمه‌های شیشه‌ای و دکمه‌های لایک و دیسلایک استفاده کنید.


تولگرام ابزاری برای درآمدزایی و مدیریت حرفه‌ای کانال‌های تلگرام