دوشنبه, ۹ اسفند ۱۳۹۵

بهترین شیوه‌های ارسال برای جذب بیشترین کلیک

کسانی که از شیوۀ تبلیغات کلیکی ، درآمد قابل‌توجهی کسب می‌‌کنند نکات زیر را برای بالا رفتن تعداد کلیک‌ها رعایت می‌کنند:

نوع تبلیغ:

تبلیغاتی را انتخاب کنید که بیشترین هم‌خوانی با محتوا، موضوعات و حال‌وهوای کلی کانال شما دارد. این موضوع علاوه‌براین‌که از نارضایتی مخاطبان کانال جلوگیری می‌کند، احتمال کلیک بر روی لینک تبلیغ را افزایش می‌دهد.

اخطار: بعضی از کاربران محتوای تبلیغ را برای جذب کلیک بیشتر تغییر می‌دهند. این کار طبق قوانین تولگرام تخلف محسوب می‌شود و باعث مسدود شدن حساب کاربری شما می‌شود، حتی اگر این تغییر در حد یک نقطه باشد.

زمان و شیوۀ مناسب ارسال:

لغو و انتشار مجدد تبلیغات، در تولگرام:

این راه یکی از بهترین راه‌های افزایش درآمد از تبلیغات کلیکی هست. همان‌طور که میدانید همواره افراد نهایتاً ۸ الی ۱۰ پست آخر هر کانال را بررسی می‌کنند، درنتیجه اگر در بین این تعداد پست هیچ تبلیغاتی نباشد، احتمال کسب درآمد نیز دراین‌بین کم می‌شود. درنهایت پیشنهاد می‌کنیم همواره در بین ۸ پست آخر یکی از آن‌ها حداقل تبلیغات باشد.

برای این کار، اگر ۸ تا ۱۰ پست آخرتان تبلیغی ندارید، تبلیغ قبلی را از کانال خود پاک‌کنید و مجدداً توسط تولگرام تبلیغ جدیدی را برای انتشار انتخاب کنید.

دقت فرمایید که به‌هیچ‌وجه تبلیغ‌های ارسال‌شده توسط تولگرام را به‌صورت دستی در کانال خود فوروارد نکنید. طبق قوانین تولگرام این کار تقلب محسوب می‌شود و باعث مسدود شدن حساب کاربری شما می‌شود.

پست آخر شبانه:

همان‌طور که میدانید، مدیران کانال‌ها معمولاً پس از ساعت ۱۰ شب تا ساعت ۱۰ صبح روز بعد، مطلبی در کانال خود قرار نمی‌دهند. لذا این زمان، بهترین زمان برای قرار دادن تبلیغ در پست آخر هست. درنهایت پیشنهاد ما این است که هر شب ساعت ۱۰ شب یک تبلیغ در کانال خود قرار دهید.