یک‌شنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۶

خرید ممبر تلگرام؛ قدم برداشتن بر لبه پرتگاه

«خرید ممبر تلگرام»،«خرید بازدید تلگرام». این دو عبارت را در گوگل جستجو کنید تا از کسب‌وکار پررونق این روزهای فضای مجازی آگاه شوید.

می‌توانید یک شبه ره صد ساله را طی کنید.
حال قیمت این سرویس‌ها را باهم مرور می‌کنیم:با پول یک وعده ناهار می‌توانید ۱۰۰۰ عدد ممبر بگیرید(منصفانه است!). بازدید اما کمی بیشتر برای‌تان آب می‌خورد، به‌هرحال حفظ ظاهر و زیباتر نشان دادن این بازی نه‌چندان تمیز گران‌تر است. جالب اینجاست که کسب‌وکار انها به قدری پررونق است که من نتوانستم از انها تخفیف به درد بخوری روی سفارش بالا بگیرم.بگذارید اول این روش بازی را به شما آموزش دهم. 

۱.ممبر می‌خرید(به شما ۱۰کا را توصیه می‌کنند)

۲.پست می‌گذارید

۳.بازدید می‌خرید(نگران نباشید، پکیج‌های ماهیانه به شما پیشنهاد می‌کنند تا هم قیمت کمتری بپردازید هم هرروز بازدید دریافت کنید)

۱۰هزار ممبر(180هزار تومان)+پکیج ماهیانه بازدید(حدود ۲۷۰هزار تومان)= ۴۵۰ هزار تومان 

خب حالا با ۴۵۰هزار تومن یک کانال ظاهرا ۱۰هزار نفری دارید. اما ایا همه چیز به همین راحتی است؟

چرا این روش کثیف جوابگو نیست؟

۱. والدین ما همیشه بر این جمله اصرار داشتند: «اگر دروغی بگویی تا ابد باید به ان ادامه دهی تا فاش نشود». نکته اصلی همین جاست، این هزینه‌ها تا ابد ادامه دارد و برای اینکه لو نروید باید دست به دامان این ساقیان فضای مجازی باشید.

۲. اگر همه چیز خوب پیش برود و شما محتوای به درد بخور و نابی برای عرضه داشته باشید احتمالا دست به تبادل با کانال‌های هم‌طراز خود می‌زنید، این کار تقریبا اجتناب ناپذیر است و من شخصا کانالی را نمی‌شناسم که بدون تبادل رشد قابل قبولی کرده باشد(به غیر از کانال‌های بزرگی مثل ورزش۳ که متعلق به سومین سایت پربازدید ایران تعلق دارد و لینک کانال را در بهترین بنر سایت گذاشته است). اینجاست که کانالی که با شما تبادل میکند از نتیجه تبادل ناراضی خواهد بود و این یعنی اعتبار شما هزینه این اتفاق را خواهد پرداخت.

۳. «محبوبیت خریدنی نیست»، شاید این جمله کمی فلسفی بنظر برسد، ولی امروز شما نیاز دارید تا خود را در میان مخاطبان واقعی محبوب کنید. انها هستند محصول شما را می‌خرند، انها هستند که در مورد کسب‌و‌کار شما درمیان دوستان خود تعریف می‌کنند.

پس وارد این بازی نه چندان تر و تمیز نشوید. ما بزودی مطالب داغی برای جذب ممبرهای واقعی منتشر می‌کنیم که کمک بزرگی به رونق کسب‌وکار شما می‌کند.