تبلیغات و درآمدزایی در تلگرام

تبلیغات در تلگرام

تولگرام در نسخه جدید خود این امکان را فراهم کرده که با سرعت بیشتری کمپین تبلیغاتی مورد نظر خودتان را ایجاد کنید و با خیال راحت ارسال پست های تبلیغاتی را به ما بسپارید.

برای اینکار بعد از ورود به پنل، وارد بخش تبلیغات در تلگرام شده و لیست کمپین ها را انتخاب کنید . در این صفحه با انتخاب ایجاد کمپین،کمپین مورد نظر خود به صورت هزینه بر اساس بازدید یا هزینه بر اساس تعرفه کانال را انتخاب می کنید و بعد از وارد کردن اطلاعات مربوط به کمپین، می توانید کمپین مورد نظر خود را ثبت کنید. بعد از بررسی کمپین ثبت شده توسط کمپین منیجر های تولگرام وضعیت را می توانید در همین صفحه دنبال کنید.

در صورتی کمپین تایید و پرداخت انجام شد، در بخش لیست پست های تبلیغاتی میتوانید پست های ساخته شده مرتبط با کمپین تعریف شده را مشاهده کنید و وضعیت اجرایی کمپین خود را ارزیابی کنی

درآمدزایی

در صورت اضافه کردن کانال های خود به تلگرام می توانید لیست کانال های خود و وضعیت شان را در این بخش مشاهده کنید(منظور از وضعیت تایید شده یا در انتظار تایید است

در صورتی که کانال تایید شده داشته باشید میتوانید با کلیک بر روی ویرایش تنظیمات، شرایط همکاری در تبلیغات خود را مشخص کنید. در این صورت به عنوان ناشر با ما فعالیت خواهید کرد و کمپین منیجرهای ما پیشنهاد های تبلیغاتی کانال شما را برایتان ارسال خواهند کرد. در صفحه لیست پیشنهاد های تبلیغاتی می توانید آنها را مشاهده کنید و رد یا تایید نمایید.