ﺳﻪشنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۵

تخلفات در تولگرام

از آن‌جا که اکثر کاربران بدون خواندن بخش قوانین، تیک مربوطه را می‌زنند، برآن شدیم که در پستی جداگانه تخلفات و قوانین مربوط به آن را به صورت کامل توضیح دهیم. قابل ذکر است که تخلف از قوانین تولگرام  نه تنها باعث مسدود شدن حساب کاربری می‌شود بلکه مبلغ اعتبار کاربر مربوطه، نیز قابل برداشت نخواهد بود. در این‌گونه موارد به هیچ‌وجه تقاضای تایید دوباره به بهانۀ عدم اطلاع از قوانین پذیرفته نمی‌شود. از این‌رو اکیداً پیشنهاد می‌شود که این پست را به دقت مطالعه فرمایید.


تغییر در محتوا

کانال‌های ناشر تبلیغات، گاهی از روی عدم اطلاع از قوانین، برای جذب بیشتر مخاطب تغییراتی را در تبلیغ می‌دهند. مثلاً عکس یا متن آن را عوض می‌کنند. این کار طبق قوانین تولگرام تخلف محسوب می‌شود.

«کانال‌های ناشر تبلیغات، اجازۀ هیچ‌گونه تغییری در محتوای تبلیغ را ندارند، حتا اگر این تغییر در حد اضافه یا کم‌کردن یک نقطه باشد.»


فوروارد کردن تبلیغات

کانال‌های ناشر تبلیغات، به هیچ‌وجه اجازۀ فوروارد کردن تبلیغی که توسط تولگرام در کانالشان ارسال شده است را ندارند. حتا اگر هر دو کانال متعلق به خودشان باشد یا مثلاً بعد از پاک کردن تبلیغ دوباره به همان کانال به صورت دستی ارسال کنند.


انتشار لینک در مکان‌های دیگر

گاهی بعضی از کاربران به امید جذب بیشتر کلیک، لینک تبلیغ را کپی می‌کنند و در سایت‌ها، نرم‌افزارها، پست‌ها و ... دیگر قرار می‌دهند تا به این وسیله کلیک‌های تقلبی جذب کنند. تولگرام به صورت هوشمند تمامی این روش‌ها را تشخیص می‌دهد و کلیک‌های حاصل از آن را نمی‌شمارد.


کیلک کردن مکرر ناشر بر روی تبلیغات

ناشران در هیچ دستگاه با هیچ اپ تلگرامی مجاز به کلیک کردن به تبلیغی که خود برداشته‌اند نیستند.