ﺳﻪشنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶

ارسال پست‌های خودکار از صفحه اینستاگرام

برای اضافه کردن صفحه اینستاگرام به پنل تولگرام به ترتیب زیر عمل کنید:۱) از منوی سمت راست در پنل کاربری، «سرویس‌های ارسال خودکار» را انتخاب کنید.

۲) روی «+ افزودن سرویس ارسال خودکار» کلیک کنید.

بعد از کلیک صفحه زیر را می‌بینید:

۳) روی «افزودن اینستاگرام» کلیک کنید تا وارد صفحه «افزودن اینستاگرام جدید» شوید:


۴) شناسه اینستاگرام همان نام صفحه مورد نظر شماست که پس از /com. در لینک صفحه اینستاگرام می‌بینید. آن را در این قسمت اضافه کنید. صفحه اینستاگرامی که وارد می‌کنید نباید خصوصی باشد.

۵) همراه با پست در کانال شما، یک دکمه شیشه‌ای نیز ارسال می‌شود. لینک موجود در این دکمه شیشه‌ای به صفحه همان پست در اینستاگرام است. شما می‌توانید متن این دکمه شیشه‌ای را اینجا بنویسید.

۶) انتخاب کنید که پست اینستاگرام در کدام‌یک از کانال‌هایی که مدیریت می‌کنید، فرستاده شود.

۷) با کلیک روی «افزودن ساعت ارسال»، زمان‌هایی را که می‌خواهید پست از اینستاگرام فرستاده شود، مشخص کنید؛ می‌توانید یک یا چند زمان در روز را انتخاب کنید.

۸) می‌توانید تنظیمات را اعمال کنید اما تیک «سرویس فعال باشد» را بردارید تا هر وقت لازم دانستید این سرویس را فعال کنید.

۹) منظور از امضای ساده همان امضایی است که برای پست‌های تصویری بعد از پست‌های متنی در قسمت مدیریت کانال تعیین می‌کنید.

۱۰) در قسمت «تنظیمات بیشتر»، امکانات دیگری هم خواهید داشت:

 - ارسال بی صدای پست‌ها: شاید دلتان بخواهد که مزاحمت کمتری برای اعضای خود ایجاد کنید و صدا و Notification برای آن‌ها نرود.

 - تعیین نمایش یا عدم نمایش پیش‌نمایش (Preview) لینک‌ها

 - تعیین حداکثر تعداد پست‌ها در هر ارسال: تولگرام در ساعاتی که شما مشخص کرده‌اید به آدرس اینستاگرام سر می‌زند و به‌صورت خودکار مطالب جدید را تشخیص می‌دهد و برای ارسال به کانال شما آماده می‌کند. ممکن است تعداد پست‌ها زیاد باشد. به همین دلیل با تعیین این مقدار می‌توانید حداکثر تعداد پست در هر ارسال را مشخص کنید. اگر تعداد پست جدید در اینستاگرام بیشتر از این مقدار باشد، تنها به تعدادی که شما در این قسمت تعیین کرده‌اید، پست ارسال می‌شود و اگر کمتر باشد، همه مطالب جدید در کانال شما پست می‌شوند. اگر تمایل دارید که همه مطالب جدید بدون توجه به تعداد آن‌ها در کانال شما پست شود، این مقدار را خالی بگذارید.

با کلیلک روی ذخیره، شما کار را به سرویس خودکار تولگرام سپرده‌اید. کافی است در زمان‌های تعیین‌شده پست‌های ارسالی را در کانال خود ببینید.

پس از ثبت صفحه اینستاگرام:

از قسمت «صفحات اینستاگرام من» در «سرویس‌های ارسال خودکار» می‌توانید صفحه جدید اضافه کنید، (۲) چک کنید لینک صفحه اینستاگرامی که وارد کردید درست است یا نه، (۳) سرویس ارسال خودکار را فعال یا غیرفعال کنید و (۴) همچنین از قسمت ابزار با کلیک بر آیکون مداد تنظیمات مربوط‌به صفحه اینستاگرامی را که وارد کرده‌اید، ویرایش کنید. مثلا متن دکمه شیشه‌ای را تغییر دهید و یا آدرس صفحه را عوض کنید؛ (۵) با کلیک روی آیکون ضربدر می‌توانید صفحه اینستاگرام افزوده شده را از تولگرام حدف کنید.اگر مایلید بدانید این سرویس چه کاربردی برای مدیریت کانال‌های تلگرام و بازاریابی دیجیتال دارد، این پست وبلاگ را مهمان ما باشید.